Treningi dla dorosłych

 

 

Rozpocznij zajęcia tenisowe w naszym Klubie, których celem będzie prawidłowe nauczenie podstaw gry lub wyniesienie na wyższy poziom posiadanych już umiejętności. Licencjonowana kadra trenerska, z wieloletnim doświadczeniem, przeprowadzi Cię w profesjonalny sposób przez wszelkie tenisowe zagadnienia. Pomoże także w doborze dostosowanego do Twoich predyspozycji sprzętu. Zintegrowany system treningowy zapewni wzrost umiejętności we wszystkich tenisowych obszarach: technicznym, taktycznym, mentalnym i motorycznym.

 

Wybierz formę zajęć, odpowiadającą Twoim potrzebom!

CENNIK SEZON 2023/24

 

 

Treningi indywidualne
Treningi indywidualne doskonale sprawdzają się zarówno wśród początkujących jak i zaawansowanych graczy. Indywidualny tryb treningu pozwala na dostosowanie procesu nauczania do rytmu uczestnika zajęć. Jest to także doskonała forma zajęć dla osób, które potrafią już grać a chciałyby popracować nad konkretnym elementem gry (np. udoskonalić serwis lub poznać schematy taktyczne). Cena: 110 zł/1h (trener szkolenia wyczynowego), 90 zł/1h (trener klubowy) + opłata za kort wg cennika
Treningi dwójkowe
Treningi dwójkowe to forma, która łączy w sobie indywidualne podejście do uczestnika zajęć z możliwością gry rywalizacyjnej z partnerem. Skierowana jest do par, przyjaciół czy po prostu znajomych, których celem jest podniesienie swoich umiejętności gry lub postawienie pierwszych kroków na korcie pod okiem wykwalifikowanego trenera i w miłym towarzystwie.
Treningi grupowe
Jeżeli masz paczkę znajomych, z którymi czas wolny spędzasz w sposób aktywny – te zajęcia są zdecydowanie dla Was! Treningi grupowe to fantastyczna forma treningu, w której zastosowana zostaje metoda „Play & Stay”. Pozwala ona na osiąganie bardzo szybkich rezultatów, poprzez grę już na pierwszych zajęciach! Jest to forma, która spodoba się osobom lubiącym zabawę i rywalizację.
Zgłoś udział w zajęciach tenisowych!