Szkółki dziecięce

 

FORMY ZAJĘĆ

——————————————

GRUPOWA
Charakteryzuje się zabawową formą nauki w związku z czym są doskonałą opcją na rozpoczęcie przygody z tenisem. Uczestnicy grupy dobierani są do siebie pod względem wieku i umiejętności. Grypy liczą 4-5 osób.
DWÓJKOWA
Doskonałe zajęcia dla dzieci, którym trudno skupić się w grupie lub dla przyszłych zawodników. Taka forma zajęć pozwala na bardzo skuteczną pracę w zakresie nauki techniki i taktyki gry.
INDYWIDUALNA
Jest to forma wymagająca od dzieci dużej uwagi i skupienia ale dająca bardzo dobre efekty w zakresie szkolenia. Zalecamy tę formę treningu dzieciom, które chcą w przyszłości startować w turniejach. Najlepiej sprawdzają się w połączeniu z treningiem grupowym

 

NASZE KWALIFIKACE

———————————————

Treningi tenisowe realizowane w Parku Tenisowym Olimpia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Każdy z trenerów posiada aktualną licencję PZT oraz duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Poza kwalifikacjami zawodowymi trenerzy wyróżniają się entuzjastycznym podejściem do dzieci, dzięki czemu tenis często staje się dla naszych podopiecznych ich ulubionym sportem!

 

CENNIK

————————

Zapoznaj się z cennikiem -> CENNIK

Zapoznaj się z harmonogramem szkółek -> HARMONOGRAM 

ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA TRENINGI TENISA!
Czy Twoje dziecko trenowało już w naszym Klubie?

Zagłaszam chęć udziału w treningu!

 

Park Tenisowy Olimpia - najlepszym Klubem Tenis10 w Polsce!
W latach 2018, 2019 oraz 2020 Park Tenisowy Olimpia wygrał konkurs Polskiego Związku Tenisowego na najlepszy "Klub Roku Tenis10" (miasta powyżej 250 tys. mieszkańców)
Zgłoś udział w zajęciach tenisowych!