Szkółki dziecięce

 

FORMY ZAJĘĆ

——————————————

GRUPOWA
Charakteryzuje się zabawową formą nauki w związku z czym są doskonałą opcją na rozpoczęcie przygody z tenisem. Uczestnicy grupy dobierani są do siebie pod względem wieku i umiejętności. Grypy liczą 4-5 osób.
DWÓJKOWA
Doskonałe zajęcia dla dzieci, którym trudno skupić się w grupie lub dla przyszłych zawodników. Taka forma zajęć pozwala na bardzo skuteczną pracę w zakresie nauki techniki i taktyki gry.
INDYWIDUALNA
Jest to forma wymagająca od dzieci dużej uwagi i skupienia ale dająca bardzo dobre efekty w zakresie szkolenia. Zalecamy tę formę treningu dzieciom, które chcą w przyszłości startować w turniejach. Najlepiej sprawdzają się w połączeniu z treningiem grupowym

 

NASZE KWALIFIKACJE

———————————————

Treningi tenisowe realizowane w Parku Tenisowym Olimpia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Każdy z trenerów posiada aktualną licencję PZT oraz duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Poza kwalifikacjami zawodowymi trenerzy wyróżniają się entuzjastycznym podejściem do dzieci, dzięki czemu tenis często staje się dla naszych podopiecznych ich ulubionym sportem!

 

CENNIK

————————

Zapoznaj się z cennikiem -> CENNIK

Zapoznaj się z harmonogramem szkółek -> HARMONOGRAM 

 

DIFINANSOWANIA

———————————————

Szkolenie dzieci i młodzieży finansowane przez:
 


 

Zajęcia motoryczne dla zawodników sekcji pro Parku Tenisowego Olimpia realizowane przy udziale dofinansowania pochodzące z budżetu miasta Poznań.
 

Celem naszego zadania jest rozwijanie umiejętności sportowych uczestników Sekcji PRO Parku Tenisowe Olimpia. Realizujemy to poprzez wysokiej jakości szkolenie ogólnorozwojowe, ze szczególnym naciskiem na zajęcia motoryczne oraz doskonalenie techniki footwork. Nasza wyspecjalizowana kadra trenerska opracowuje specjalnie dostosowany trening, umożliwiający uczestnikom doskonalenie zdolności motorycznych, co przekłada się na skuteczną interakcję z przeciwnikiem oraz poprawę osiągnięć sportowych.
 

Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania
 

Całkowita wartość zadania: 61 800 PLN
Kwota dofinansowana: 45 000 PLN

 

ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA TRENINGI TENISA!
Czy Twoje dziecko trenowało już w naszym Klubie?

Zagłaszam chęć udziału w treningu!

 

Park Tenisowy Olimpia - najlepszym Klubem Tenis10 w Polsce!
W latach 2018, 2019 oraz 2020 Park Tenisowy Olimpia wygrał konkurs Polskiego Związku Tenisowego na najlepszy "Klub Roku Tenis10" (miasta powyżej 250 tys. mieszkańców)
Zgłoś udział w zajęciach tenisowych!