Regulamin wynajmu kortów i zajęć indywidualnych

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w celu zwiększenia płynności wynajmu kortów przez naszych Klientów, obowiązuje regulamin rezerwacji kortów i odpłatności za nie według następujących zasad:

  1. Wszyscy Klienci mają obowiązek stawić się przed rozpoczęciem gry w Recepcji Parku Tenisowego Olimpia (PTO) celem zgłoszenia swojej obecności i uregulowania płatności za kort.
  2. Klienci korzystający z kortów PTO zarówno w ramach jednorazowych jak i stałych terminów, którzy nie odwołają rezerwacji co najmniej 24 godz. przed rozpoczęciem gry, będą zobowiązani pokryć 50% wartości anulowanej rezerwacji.
  3. W sytuacji kiedy Klient nie stawi się na kort i nie uprzedzi o tym Recepcji PTO, co najmniej 1 h wcześniej, wówczas jest zobowiązany pokryć 100% wartości rezerwacji kortu.
  4. Klienci korzystający z kortów PTO w ramach zajęć z trenerem, którzy nie odwołają rezerwacji w Recepcji PTO co najmniej 24 godz. przed rozpoczęciem treningu, będą zobowiązani pokryć 50% opłaty za kort.
  5. W sytuacji kiedy Klient nie poinformuje Recepcji PTO o swojej nieobecności na treningu  co najmniej 6 godz. wcześniej, zobowiązany będzie pokryć  50% opłaty za trenera oraz 50% opłaty za kort.
  6. Klienci dokonujący za pośrednictwem Recepcji PTO rezerwacji kortów na Ratajach na os. Piastowskim 106 a, zarówno w ramach jednorazowych jak i stałych terminów, którzy nie odwołają rezerwacji co najmniej 24 godz. przed rozpoczęciem gry, będą zobowiązani pokryć 100% wartości anulowanej rezerwacji (dotyczy również pkt 5 i 6 regulaminu).
  7. Jeśli Klient nie stawi się na ustalony trening i nie poinformuje o tym fakcie w Recepcji PTO przynajmniej z 1 godz. wyprzedzeniem, wówczas będzie zobowiązany do pokrycia 100% wartości kosztów kortu i opłaty za trenera.
  8. Odwołanie rezerwacji kortów oraz zajęć z trenerem należy zgłaszać bezpośrednio w Recepcji PTO.

Mamy nadzieję, że wprowadzony regulamin przyczyni się do większej dostępności kortów PTO i pozwoli naszym Klientom korzystać z nich w pożądanych przez siebie godzinach.

Zarząd Stowarzyszenia Sportowego
„Park Tenisowy Olimpia”

 

Poznań, październik 2018

facebook
Park Tenisowy Olimpia