Zacznij trenować z nami na Ratajach i skorzystaj z jesiennej promocji!

grafika_Rataje_A5_300DPI_SPADY_3MM_FRONTTylko do końca października trwa jesienna promocja dla osób, które zdecydują się rozpocząć treningi na nowym obiekcie tenisowym na Ratajach! Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe na zajęcia indywidualne oraz treningi grupowe.


Od sezonu zimowego 2017/18 Park Tenisowy Olimpia kieruje swoją ofertę szkoleniową także do mieszkańców Rataj i okolic. Na nowo powstałej na os. Piastowskim 106 a trzy kortowej hali z nawierzchnią ziemną Conipur Tennis Force nasi trenerzy będą dzielić się swoim doświadczeniem i już szkolą pierwszych zawodników…

Wszyscy nowi Klienci, którzy zdecydują się w okresie 18-31 października br skorzystać z oferty naszego Klubu realizowanej na terenie Ośrodka Przywodnego Rataje otrzymają 20% rabat na wszystkie rodzaje zajęć z naszej oferty, która została zaprezentowana na poniższej grafice.

Wszelkie informacje na temat prowadzonych zajęć można uzyskać w Recepcji Parku Tenisowego Olimpia (tel. 603 283 336, mail: buro@parktenisowy.pl) i w bezpośrednich rozmowach z naszymi trenerami pracującymi na Ratajach w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku.

ULOTKA_Rataje_A5_300DPI_SPADY_3MM_TYL

facebook
Park Tenisowy Olimpia