Trwają zapisy do zimowej edycji ALT!

Park Tenisowy Olimpia jest areną największych i prawdopodobnie najstarszych rozgrywek ligowych w naszym kraju. Już XXIII jesienno-zimowa edycja wystartuje w drugiej połowie października i potrwa do końca kwietnia.

W rozgrywkach ALT w sezonie zimowym uczestniczy około 100 zawodników podzielonych na co najmniej 4 grupy wg poziomu tenisowych umiejętności, które weryfikuje turniej kwalifikacyjny, zaplanowany w tym roku na 17 i 18 października. Koszt udziału w imprezie wynosi 70 zł, a opłatę tę należy uiścić w Recepcji PTO do 16 października. Zgodnie z tradycją, pierwszego dnia turnieju tj. w sobotę o godz. 16.00 nastąpi uroczyste podsumowanie sezonu letniego oraz wręczenie nagród dla najlepszych graczy w poszczególnych ligach oraz turnieju MASTERS ALT OPEN.

Zapisy do zimowej edycji ALT potrwają do 16. października do godz. 15.00 w Recepcji PTO (tel. 61 845 54 17 lub 603 283 336, mail: biuro@parktenisowy.pl ). W ramach rozgrywek ALT można wziąć udział w takich kategoriach jak:

  • singiel mężczyzn OPEN
  • singiel mężczyzn 50+ (tylko 24 miejsca)
  • singiel kobiet
  • debel kobiet
  • debel mężczyzn
  • mikst

Warunkiem utworzenia danej ligi jest zgłoszenie się co najmniej 8 zawodników lub par deblowych/mikstowych. Wpisowe za udział w lidze singlowej wynosi 75 zł, a w deblowej lub mikstowej 60 zł od osoby. Opłata jest uiszczana jednorazowo na początku każdego sezonu ligowego. Wszystkim uczestnikom ALT w danym sezonie przysługują 20 % zniżki na wynajem kortów w PTO zarówno na mecze ligowe, jak i spotkania towarzyskie. Więcej informacji na temat funkcjonowania ligi można znaleźć w regulaminie ALT.

REGULAMIN ALT

facebook
Park Tenisowy Olimpia