Od 16 stycznia ruszamy z nową formą zajęć dla dorosłych – zapraszamy na Cardio Tenis!

Tenis, fitness i muzyka – te trzy elementy połączone w jedną 60-minutową aktywność fizyczną? Teraz to już możliwe w Parku Tenisowym Olimpia!


CARDIO TENIS baner 2017

Czym jest Cardio Tenis?

Cardio Tenis to nowy rodzaj aktywności fizycznej pochodzący z USA. Zajęcia przeznaczone są dla każdego! Wiek, umiejętności tenisowe i forma nie grają tutaj roli. Trening dedykowany jest wszystkim osobom, niezależnie od kondycji czy umiejętności gry w tenisa. Cardio Tenis łączy cechy, które poszukuje większość osób, chcących znaleźć zajęcia, dzięki którym mogą świetnie spędzić czas, przy dużej dawce sportowych wrażeń oraz myślących o spaleniu znacznej liczby kalorii. Każde zajęcia zawierają wiele ćwiczeń tenisowych połączonych z zestawem ćwiczeń szybkościowych, skocznościowych i aerobowych. Forma zajęć grupowych oraz dynamiczna muzyka zachęcają uczestników do wzmożonego wysiłku, co zapewnia poprawę kondycji oraz gwarantuje solidną dawkę pozytywnej energii.

Trening trwa 60 minut i składa się z:

1) rozgrzewki (5-10 min) – przygotowania organizmu do intensywnych ćwiczeń

2) ćwiczeń cardio (30-50 min) – fazy głównej treningu, w której celem jest utrzymanie naszego pulsu na poziomie ćwiczeń aerobowych, zapewniających spalanie kalorii oraz poprawę układu krążenia

3) odpoczynku (5-10 min) – czas na wyciszenie naszego organizmu. Zestaw ćwiczeń pozwalających na doprowadzenie ciała do stanu normalnej aktywności.

Dla kogo?

Cardio Tenis sprawdzi się dla wszystkich, którzy szukają treningu pełnego pozytywnej energii, podczas którego można spalić mnóstwo kalorii, poprawić wydolność aerobową, wymodelować sylwetkę i podszkolić swoje umiejętności gry w tenisa. Zajęcia odbywają się w grupach, więc mogą być również okazją do spotkania towarzyskiego, a dynamiczna muzyka dopasowana do tempa treningu dodatkowo motywuje do wysiłku.

Dzięki ciekawej formie i przemyślanej formule Cardio Tenis jest idealną alternatywą dla monotonnych zajęć fitness.

Gdzie, kiedy i za ile?

Zajęcia rozpoczynamy 16 stycznia i będą odbywać się raz w tygodniu we wtorki o godz. 17:00 na korcie nr 9 o nawierzchni sztuczna trawa w Parku Tenisowym Olimpia (ul. Warmińska 1). Trening jest prowadzony z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu do ćwiczeń w towarzystwie nadającej dynamicznego rytmu zajęciom muzyki.

Koszt i zapisy

1 trening – 45 zł

5 treningów (karnet ważny przez 2 miesiące) – 200 zł

UWAGA! Udział w pierwszych zajęciach jest BEZPŁATNY!

Zapisy na zajęcia przyjmowane są do godziny 12:00 w dniu treningu w Recepcji Parku Tenisowego Olimpia (tel. 603 283 336 mail: biuro@parktenisowy.pl).

Pierwszeństwo w zapisie na zajęcia mają posiadacze karnetów, w pozostałych przypadkach decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia są prowadzone w grupach minimalnie dla 3 a maksymalnie dla 9 osób przez instruktorkę Katarzynę Witos.

Cardio Tennis – broszura informacyjna w języku angielskim

 

facebook
Park Tenisowy Olimpia