Startuje zimowy cykl Wielkopolskiego Rankingu Tenisowego

W letnich rozgrywkach klubowych WRT wzięło udział 65 kobiet i 165 mężczyzn! W sezonie zimowym Park Tenisowy Olimpia będzie gościł graczy WRT pięciokrotnie. Nowością będą deble i miksty oraz turnieje singlowe pań wszystkich czterech kategorii. Na pierwszą imprezę gry pojedynczej panów w kategorii 3 i 4 zapraszamy w niedzielę 13 listopada.


Po letnim maratonie turniejowym liderami klasyfikacji generalnej WRTBarbara Heiliger wśród kobiet oraz Tomasz Żuchowski wśród mężczyzn. W tym sezonie organizatorzy postanowili zmniejszyć intensywność  imprez singlowych na rzecz mikstów oraz debli damskich i męskich. Pierwsze turnieje WRT rozpoczną się już w najbliższy weekend tj 5-6 listopada.  Park Tenisowy Olimpia będzie gościł uczestników Wielkopolskiego Rankingu Tenisowego w następujących terminach:

  • 13 listopada – singiel mężczyzn (kategoria 3 i 4)
  • 4 grudnia – debel mężczyzn
  • 22 stycznia – singiel mężczyzn (kategoria 1 i 2)
  • 12 lutego – singiel kobiet (kategoria 1, 2, 3, 4)
  • 19 marca (singiel mężczyzn 3 i 4)

W celu zgłoszenia chęci udziału w turnieju WRT należy do godz. 18:00 w czwartek poprzedzający  dany turniej wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie teniswielkopolski.pl. Wyniki losowania będą również publikowane na tej stronie do piątku do godz. 12:00. Szczegółowe informację nt organizacji rozgrywek WRT są dostępne w REGULAMINIE.

Zachęcamy do udziału!

kalendarz-turniejow-wrt-zima-2016-17

facebook
Park Tenisowy Olimpia