Startuje jubileuszowa edycja Amatorskiej Ligi Tenisowej!

W tym roku w maju Amatorska Liga Tenisowa będzie obchodzić 25-lecie istnienia. Do rywalizacji singlowej, deblowej i mikstowej na kortach Parku Tenisowego Olimpia stanie niemal 200 uczestników. Zgłoszenia do letniej edycji są przyjmowane do 12 maja.


W największych ligowych rozgrywkach w Wielkopolsce rywalizują kobiety i mężczyźni na różnych poziomach zaawansowania. Nowi uczestnicy przydzielani są do grup adekwatnych do ich tenisowych umiejętności na podstawie turnieju kwalifikacyjnego,  który w tym roku został zaplanowany na weekend 13-14 maja. Początkujący gracze mogą rozpocząć swoją karierę w ALT od najniższego poziomu ligowego, bez konieczności gry w turnieju kwalifikacyjnym. Z kolei doświadczonym tenisowym stażem zawodnikom Organizatorzy proponują możliwość rywalizacji w ramach ligi singlowej 50 +. Oferta dla pań przewiduje rywalizację w lidze singlowej w ramach dwóch poziomów zaawansowania oraz udział w lidze deblowej lub mikstowej. Zapisy do turnieju kwalifikacyjnego dla mężczyzn oraz wszystkich kategorii ligowych są przyjmowane do godz. 15:00 12 maja włącznie w Recepcji PTO (tel. 603 283 336, mail: biuro@parktenisowy.pl). Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają drogą mailową w piątek do godziny 19:00 wyniki losowania i plan gier z orientacyjnymi godzinami rozpoczęcia pierwszych meczów. W sobotę i niedzielę pojedynki rozpoczną się nie wcześniej niż o godzinie 11:00.

Ważnym akcentem każdego sezonu ligowego jest uroczyste podsumowanie, kiedy to Organizatorzy wręczają trzem najlepszym zawodnikom lub parom w każdej z lig pamiątkowe statuetki i atrakcyjne nagrody. Dodatkową zaletą uczestnictwa w ALT jest możliwość korzystania z 20% zniżki na wynajem kortów w Parku Tenisowym Olimpia. Więcej informacji nt ligi ALT można znaleźć w zakładce Amatorska Liga Tenisowa.

Centralny PTO

facebook
Park Tenisowy Olimpia