SEKCJA PRO trenuje w BODY WORK!

Z przyjemnością informujemy, że nasz Klub podjął współpracę z nowo powstałym Centrum ruchu i terapii BODYWORK. Jest to miejsce, w którym w sposób kompleksowy podchodzi się do zdrowia – poprzez ruch i nowoczesną fizjoterapię. Usługi skierowane są do sportowców oraz osób, którym zależy na utrzymaniu lub poprawie kondycji fizycznej, jak również dla osób po urazach lub z problemami w zakresie ruchu.

W ofercie tego miejsca są treningi personalne i zajęcia grupowe. Trenerzy zatrudnieni w BODYWORK to specjaliści pracujący w koncepcji tzw. treningu medycznego. Posiadają wiedzę i umiejętności wywodzące się z profesjonalnego sportu, rehabilitacji i coachingu.
Witek Zielazek – coach przygotowania motorycznego naszych tenisistów z SEKCJO PRO, również należy do zespołu trenerów tego centrum. Nasi młodzi zawodnicy odbywają treningi w BW pod okiem Witka, regularnie – dwa razy w tygodniu. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy, gdyż jako osoby odpowiedzialne za prawidłowy rozwój młodych zawodników wiemy jak ważny jest rozwój ogólny w karierze każdego sportowca.
BODYWORK cechuje nie tylko fachowa kadra, ale także świetnie wyposażony obiekt. W Centrum znajdują się: strefa biegowa z 18-metrowym pasem sztucznej trawy, strefa diagnostyczna, strefa ruchu, strefa siły, sala do zajęć grupowych, gabinety fizjoterapeuty i dietetyka, sauna oraz bar.
Cieszymy się ogromnie, że nasi zawodnicy mogą korzystać z tego miejsca. Zachęcamy do odwiedzania BODYWORK (ul. Kajki 14), tym bardziej, że znajduje się on zaledwie 10 min. od naszego Klubu!

BW2

 

facebook
Park Tenisowy Olimpia