Paweł Przybylski zwycięzcą letniej ALT 2016!

W tegorocznych zmaganiach sezonu letniego Amatorskiej Ligi Tenisowej wzięło udział niemal 170 zawodników rywalizujących w dziewięciu kategoriach. Na tradycyjnym podsumowaniu rozgrywek nagrodziliśmy trzech laureatów każdej z lig.


Uczestnicy ALT LATO 2016 zgromadzili się na zakończeniu sezonu w sobotę 15 października. W wydarzeniu tym wzięli udział ligowcy wraz z rodzinami. Każdy z 27 laureatów otrzymał pamiątkową statuetkę  z wygrawerowanym nazwiskiem, a do tego zestaw nagród rzeczowych i voucherów od Partnerów Parku tenisowego Olimpia.  Dzięki temu nasi ligowcy zostali obdarowani upominkami i voucherami od takich firm jak: Prince, Bodywork, Lidl, Harmonia Spa, Ciech, Lotto, Gehwol, Oceanic (AA), Restauracja  Estella, Pizzeria K2 oraz Drukma.  Dziękujemy serdecznie naszym Sponsorom za wsparcie rozgrywek ligowych ALT!

Zwycięzcą najwyższej tj. I ligi został Paweł Przybylski, przed Hubertem Miężalskim i Jakubem Goliński. W kategorii „plus 50” niepokonany był Jarosław Deigsler, przed Sławomirem Szymanowskim  i Krzysztofem Hołyszem. Wśród kobiet wyróżnienie otrzymała Anna Smarsz-Matysiak.  Nazwiska laureatów pozostałych lig wraz z pełną klasyfikację miejsc można zobaczyć poniżej.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ALT LATO 2016

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć z zakończenia sezonu letniego ALT 2016, która jest dostępna TUTAJ.
alt-lato-2016-zwyciezca-i-ligialt-lato-2016-zakonczenie-grupowehubert-m-alt-lato-2016-zakonczenie

 

facebook
Park Tenisowy Olimpia