Otwieramy hard courty w Parku Tenisowym Olimpia!

Z przyjemnością informujemy, że w sierpniu 2019 roku w miejsce kortów 7 i 8 ze sztuczną trawą wymieniliśmy nawierzchnię na twarde podłoże tzw. hard court.

Do dyspozycji naszych Klientów mamy profesjonalną nawierzchnię Mapecoat TNS Finish 3 z certyfikatem światowej organizacji tenisowej ITF. Jest to miękka, komfortowa nawierzchnia akrylowo-poliuretanowa o średnim poziomie szybkości. Zapraszamy do spróbowania swoich sił na nawierzchni twardej, na której rozgrywana jest większość turniejów tenisowych na świecie, w tym wielkoszlemowe imprezy Australian Open i US Open.

Poniżej prezentujemy zasady korzystania z naszych kortów twardych:

1.    Obowiązkiem osób korzystających z kortów nr 7 i 8 jest założenie zmiennego, czystego, nie pozostawiającego podczas użytkowania hali tenisowej śladów obuwia sportowego o gładkiej podeszwie.

2.    Nie wolno wchodzić na korty nr 7 i 8 z zewnątrz w butach tenisowych, w których będzie się korzystało z kortu. Obuwie sportowe należy zakładać wewnątrz hali na ławce przy wejściu do hali przy mini korcie.

3.    Obuwie oraz piłki tenisowe używane do gry na kortach nr 7 i 8 nie mogą nosić śladów wcześniejszego używania na kortach ziemnych.

4.    Zabrania się wnoszenia i spożywania napojów kolorowych (np. cola) oraz ciepłych (herbata, kawa itp.) na nawierzchnię kortów tenisowych nr 7 i 8.

Życzymy miłych tenisowych wrażeń!

 

facebook
Park Tenisowy Olimpia