Losowanie i plan gier turnieju kwalifikacyjnego ALT LATO 2017

Rozpoczynamy dziś rywalizację  w ramach Turnieju Kwalifikacyjnego do letniej ALT 2017! Na starcie aż 56 zawodników, którzy powalczą o udział w jak najwyższej lidze w tym sezonie. Prezentujemy wyniki losowania i turniejowy plan gier.


W sobotniej rywalizacji zagrają zawodnicy nierozstawieni, którzy zostali rozlosowani do drabinki z 64 uczestnikami (drabinka została podzielona na dwa pliki – górną i dolną połówkę).

W niedzielę 14 maja zostanie rozegrana II i III faza turnieju, w której do rywalizacji dołączą zawodnicy rozstawieni i turniej będzie kontynuowany wg drabinki na 16 zawodników. W ten sposób z rundy kwalifikacyjnej, do II fazy awansuje 8 najlepszych zawodników, którzy zmierzą się z drugą rozstawioną ósemką. Następnie z II fazy rozgrywek do fazy III awansuje ponownie najlepsza ósemka, która będzie dalej rozgrywać mecze z pierwszą ósemką rozstawionych systemem pucharowym aż do wyłonienia zwycięzcy turnieju.
 
 
UWAGA! Zawodnicy rozstawieni rozpoczną rywalizację turniejową dopiero od niedzieli 14 maja nie wcześniej niż o godzinie 11:00, chyba że po konsultacji z Organizatorem mecze zostaną rozpisane jeszcze na sobotę po godzinie 20:00, co wymaga jednak zgody obydwu uczestników turniejowego pojedynku.
 
 Poniżej zostały załadowane wszystkie turniejowe pliki – prosimy o zapoznanie się z nimi.
Życzymy przyjemnych rozgrywek:)
 

PLAN GIER SOBOTA 13.05

DRABINKA – FAZA I GÓRNA POŁÓWKA

DRABINKA – FAZA I DOLNA POŁÓWKA

DRABINKA – FAZA II

DRABINKA – FAZA III

facebook
Park Tenisowy Olimpia