Listopadowe zmagania w ramach ALT OPEN

Paweł Przybylski i Marek Fras to zawodnicy, którzy zdominowali dwie pierwsze odsłony zimowego cyklu dla amatorów ALT OPEN. W turnieju pocieszenia obydwa listopadowe finały należały do Roberta Kaczmarka, choć w minioną niedzielę musiał on uznać wyższość Michała Puacza.
W rozegranym 29 listopada turnieju ALT OPEN do boju stanęło 18 zawodników. Poziom gry był bardzo wysoki, a do finału imprezy awansowali – tak jak w poprzedniej edycji – Paweł Przybylski i Marek Fras. Najbardziej zacięty mecz turnieju został rozegrany w ćwierćfinale pomiędzy Pawłem Janikiem a Krzysztofem Rutkowskim, a zakończył się zwycięstwem 5:7 7:5 12:10 pierwszego z zawodników. Dużo emocji było również w innym meczu 1/4, kiedy to Paweł Przybylski pokonał Pawła Aszyka dopiero w supertiebraku, przy stanie 10:8. Do najlepszej czwórki awansował również Andrzej Piechowiak, który tak jak w ostatniej edycji musiał uznać wyższość Pawła Przybylskiego na poziomie półfinału. Z kolei turniej pocieszenia został zdobyty przez Michała Puacza, który pokonał w finale 6:3 7:6 Roberta Kaczmarka. Ten ostatni wykazał się niesłychaną kondycją, rozgrywając w drodze do finału trzy mecze rozstrzygnięte dopiero w supertiebreaku!
Wszystkich amatorów, chcących dołączyć do rywalizacji w ramach cyklu ALT OPEN zapraszamy na kolejne imprezy w 2016 roku. Terminarz turniejów znajduje się w zakładce KALENDARZ IMPREZ.

 Na zdjęciu ćwierćfinaliści turnieju ALT OPEN - od lewej Maciej Swienton i Andrzej Piechowiak


Na zdjęciu ćwierćfinaliści turnieju ALT OPEN – od lewej Maciej Swienton i Andrzej Piechowiak

facebook
Park Tenisowy Olimpia