Kwalifikacje do ligi zimowej już 28 października!

W listopadzie rozpocznie się już XXVI edycja zimowej Amatorskiej Ligi Tenisowej. Udział w rozgrywkach mogą wziąć tenisiści na różnych poziomach zaawansowania. Nowych graczy zapraszamy na turniej kwalifikacyjny, który odbędzie się w niedzielę 28 października.


W Parku Tenisowym Olimpia miłośnicy gry na punkty mają okazję, by przez cały rok mierzyć się z przeciwnikami na swoim poziomie w ramach Amatorskiej Ligi Tenisowej. Są to największe i najdłuższe stażem rozgrywki tenisowe w Wielkopolsce. Latem w ALT bierze udział ok 180 uczestników podzielonych na sześć lig, a w zimie rywalizacja odbywa się zwykle w ramach czterech poziomów tenisowych umiejętności. Rozgrywki są podzielone na sezon letni (maj-wrzesień) i zimowy (październik-kwiecień), a na zakończenie każdego z nich nagradzanych jest trzech laureatów w każdej z lig (patrz tabela). Rywalizacja odbywa się w ramach singlowych  lig męskich open oraz dwóch lig damskich (poziom I – mocniejszy, II  – słabszy). Szczegółowe wyniki i zasady rozgrywek można sprawdzić na stronie: korty.org/www/altpoznan.pl/.

Wszystkich nowych tenisistów, którzy chcieliby sprawdzić swój poziom tenisowych umiejętności oraz dotychczasowych ligowców chcących powalczyć o udział w rozgrywkach na wyższym niż dotychczasowy poziomie, zapraszamy na turniej kwalifikacyjny. Pierwsze mecze turnieju rozpoczną się o godzinie 11:00 w niedzielę 28 października na kortach Parku Tenisowego Olimpia. Dokładny plan gier z godzinami rozpoczęcia meczów zostanie wysłany mailowo uczestnikom turnieju w piątek 26 października do godziny 20:00. 

Do piątku 26 października do godz. 15:00 czekamy na zgłoszenia do turnieju kwalifikacyjnego oraz potwierdzenie uczestnictwa w rozgrywkach ALT ZIMA 2018 /19 przez ubiegłorocznych członków ligi zimowej.

Koszt uczestnictwa w turnieju kwalifikacyjnym wynosi 80 zł, a wpisowe należy uregulować do 26 października do godz. 15:00, tj przed losowaniem turnieju, bezpośrednio w Recepcji Klubu lub na konto Parku Tenisowego Olimpia o numerze 62 1090 1463 0000 0001 1517 4872 z dopiskiem „turniej kwalifikacyjny ALT”. Zapisy do udziału w turnieju oraz potwierdzenia uczestnictwa w lidze przyjmuje Recepcja PTO mailowo biuro@parktenisowy.pl lub telefonicznie 603 283 336. 

Przypominamy, że aktywni ligowcy z danego sezonu, którzy opłacą wpisowe w wysokości 75 zł mają prawo do wynajmu kortu zgodnie z promocyjnym cennikiem wynajmu kortów. Wolne terminy można samodzielnie sprawdzić i zarezerwować na stronie internetowej http://parktenisowy.pl/wynajem-kortow/rezerwacje-online/, za pomocą darmowej aplikacji mobilnej Reservise.com lub poprzez konsultację z pracownikami Recepcji PTO (603 283 336 lub 61 845 54 17). 

Specjalnie z myślą o uczestnikach ALT każdego dnia zarezerwowaliśmy kilka terminów 90-120 minutowych na mecze ligowe. Rezerwacji na terminy ligowe można dokonywać wyłącznie telefonicznie/mailowo/osobiście w Recepcji Klubu, ponieważ są one zablokowane dla pozostałych Klientów w ramach rezerwacji internetowej.

Zachęcamy do udziału w największych i najstarszych rozgrywkach ligowych w Wielkopolsce!

facebook
Park Tenisowy Olimpia