Filip Ciesielski Młodym Mistrzem Kortu

W dzień św. Walentego na kortach Parku Tenisowego Olimpia zainaugurowano pierwszy w tym roku turniej „Młodzi Mistrzowie Kortu by Prince”. Najlepiej okres zimowo-świąteczny przetrenowali Filip Ciesielski, Mikołaj Kozłowski oraz Krzysztof Janusz, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w imprezie.


MMK 14.02.2016

Krzysztof, grając pod wodzą trenera Macieja Lorenza (Park Tenisowy Olimpia), w ciągu kilku miesięcy zrobił ogromne postępy. Dzięki temu, dostał się do finałowej grupy, gdzie zajął ostatecznie III miejsce. Bardzo dobrą formę już od kilku miesięcy prezentuje Filip, który kolejny raz odniósł zwycięstwo w turnieju. Na drugim miejscu podium znalazł się Mikołaj, który dzięki poprawie swojej techniki, uzyskuje coraz lepsze wyniki w imprezach MMK.

Park Tenisowy Olimpia stworzył cykl turniejów „Młodzi Mistrzowie Kortu by Prince” specjalnie z myślą o młodych tenisistach, amatorsko uprawiających tenis. Turniej już od kilku lat gości na stałe w kalendarzu imprez naszego klubu. W 2015 roku w rozgrywkach wzięło udział 40 chłopców i dziewcząt. Jest to jedyny turniej dla tenisistów w wieku 13-16 lat regularne rozgrywany w Poznaniu. Na zawody zjeżdżają się zawodnicy z całej Wielkopolski, aby sprawdzić swoje umiejętności, spotkać się ze znajomymi oraz by powalczyć o nagrody, które są nieodłącznym elementem każdego turnieju.

Kolejna szansa na rywalizację dla młodzieży, za trzy miesiące, a dokładniej 29 maja. Serdecznie zapraszamy do udziału zarówno chłopców, jak i dziewczęta w wieku 13-16 lat, którzy amatorsko uprawiają ten piękny sport, jakim jest tenis!

WYNIKI I TURNIEJU MMK BY PRINCE 2016

facebook
Park Tenisowy Olimpia