Emilia Polak i Marek Fras najlepsi w sezonie zimowym ALT 2015/16

Z początkiem maja zakończył się sezon zimowy ALT 2015/16 na kortach Parku Tenisowego Olimpia. W rozgrywkach ligowych wzięło udział niemal 90 uczestników rywalizujących w ramach sześciu kategorii.


Zwycięzcą najbardziej prestiżowej I ligi został Marek Fras, który w drodze po tytuł odniósł tylko jedną porażkę – z Maciejem Swientonem. W lidze kobiet bezkonkurencyjna była Emilia Polak, która najtrudniejszy pojedynek stoczyła z Jolantą Gorzelańczyk, zdobywczynią drugiego miejsca w tym sezonie.  W kategorii powyżej 50 lat najlepszym okazał się Piotr Lech, który zanotował porażkę jedynie z Jarosławem Deigslerem.

Poniżej zamieszczamy pełną listę laureatów:

I liga

 1. Marek Fras
 2. Marcin Szymanowski
 3. Sebastian Henkiel

 

II liga

 1. Jerzy Dobrocki
 2. Jacek Koterski
 3. Paweł Skrzeczkowski

 

III liga

 1. Mateusz Warchoł
 2. Grzegorz Grzybowski
 3. Paweł Głogowski

 

IV liga

 1. Michał Orkiszewski
 2. Adam Drohojowski
 3. Mikołaj Sieciechowicz

 

Liga  50 +

 1. Piotr Lech
 2. Sławomir Szymanowski
 3. Marek Guderski

Liga kobiet

 1. Emilia Polak
 2. Jolanta Gorzelańczyk
 3. Zuzanna Słupińska

 

Wszystkich uczestników ALT ZIMA 2015/16 zapraszamy na uroczyste podsumowanie mijającej edycji rozgrywek, które odbędzie się 14 maja o godz. 16:00 w Parku Tenisowym Olimpia. Podczas spotkania zostaną wręczone nagrody dla trzech najlepszych zawodników w każdej z lig oraz rozlosowane upominki-niespodzianki, a to wszystko w przemiłej piknikowej atmosferze:) Dodatkowo tego dnia zapewnimy możliwości konsultacji z przedstawicielami centrum fizjoterapii Bodywork, które jest partnerem ALT.

BW3

facebook
Park Tenisowy Olimpia