Współpraca

Reklama na terenie obiektu
Park Tenisowy Olimpia od lat współpracuje ze znanymi firmami takimi jak Algida, Grundfos, Terrano, Kreisel, Envirotech czy Gehwol. Efektem tej współpracy jest całoroczna ekspozycja logotypów Partnerów na terenie obiektu, sponsoring turniejów czy organizowanie imprez integracyjnych dla pracowników firmy Partnera. Obiekt PTO dysponuje wieloma atrakcyjnymi powierzchniami reklamowymi, które pozwolą Państwa Firmie dotrzeć z przekazem marketingowym do wyselekcjonowanej grupy stosunkowo zamożnych i aktywnych osób, którymi są Klienci naszego Klubu. W każdym tygodniu na kortach Parku Tenisowego Olimpia pojawia się w sumie ok tysiąca osób, które korzystają z naszej szerokiej oferty! Zachęcamy do podjęcia stałej współpracy z naszym klubem!

Organizacja eventów i sponsoring
Naszym Partnerom proponujemy możliwość zorganizowania szeregu imprez sportowych, okolicznościowych czy integracyjnych. Zespół PTO posiada duże doświadczenie w przygotowaniu eventów firmowych oraz imprez masowych, które od lat wykorzystuje przy organizacji międzynarodowej imprezy Challenger ATP Poznań Open. Ten jeden z dwóch największych turniejów męskiego tenisa zawodowego w Polsce jest również wyjątkową okazją do podjęcia działań marketingowych.

Możliwość zdobycia praktyki
Do współpracy z naszym klubem zapraszamy również studentów w ramach realizacji praktyk.Oferujemy ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole i możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez praktykę w najbardziej aktywnym organizacyjnie ośrodku tenisowym w Wielkopolsce.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy w zakresie wyżej wymienionych możliwości zachęcamy do kontaktu!

facebook
Park Tenisowy Olimpia