Playme Cup by Prince – Tenis 10

Playme Cup by Prince to cykl turniejów tenisowych dla dzieci rozgrywanych wg zasad programu Tenis 10. Od 2016 roku mali tenisiści mają okazję rywalizować na kortach Parku Tenisowego Olimpia także w kategorii żółtej tj. do lat 12.


Turniej Playme Cup by Prince jest kontynuacją słynnego cyklu Tosmak Cup, czyli pierwszych w Wielkopolsce rozgrywek dla dzieci do lat 10. Czwarta edycja Playme Cup będzie rozgrywana od marca do grudnia 2018 roku. W ramach cyklu zaplanowano 10 turniejów  w pięciu kategoriach wiekowych:

  • niebieskiej (2012 i młodsi)
  • czerwonej (2010- 2011)
  • pomarańczowej (2009)
  • zielonej (2008)
  • żółtej (2006-2007)

Mali tenisiści biorąc udział w turnieju będą mieli okazję podjąć rywalizację z rówieśnikami z całej Polski a także powalczyć o nagrody rzeczowe, puchary i medale! Nagrody i oprawę organizacyjną wsparła firma Brimarex – importer zabawek i artykułów sportowych, twórca marki „Playme”oraz znana wszystkim marka tenisowa – PRINCE.

Poniżej prezentujemy zasady rozgrywek w ramach poszczególnych poziomów. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Podstawowe informacje nt rozgrywek. Więcej informacji w regulaminie

 

ZGŁOSZENIA:

e-mail:  biuro@parktenisowy.pl
sms: 603 283 336

Uwaga

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku poprzedzającego dany turniej,

do godz.19.00!

Liczymy na to, że frekwencja młodych zawodników jak zwykle będzie wysoka a Park Tenisowy Olimpia, podczas dwóch weekendów w miesiącu, zamieni się w arenę dziecięcych rozgrywek tenisa!

chłopiec

facebook
Park Tenisowy Olimpia