Kalendarz turniejów PTO 2015/2016

GRUDZIEŃ

  • 5 grudnia VII Akademickie Grand Prix Wielkopolski VI turniej kwalifikacyjny (14:00 – weryfikacja, początek gier o 15:00; korty 7,8,9)
  • 5-6 grudnia Turniej dziecięcy Playme Cup – finał (sobota – kategoria czerwona: początek gier o 14:00; niedziela – kategoria pomarańczowa: początek gier o 13:00)
  • 12-13 grudnia Turniej dziecięcy Playme Cup – finał (sobota – kategoria zielona: początek gier o 14:00; niedziela – kategoria niebieska: początek gier o 11:00)
  • 13 grudnia Młodzi Mistrzowie Kortu – turniej dla młodzieży w wieku 13-16 lat (13:30 – weryfikacja, 14:00 – początek gier)
  • 19 grudnia VII Akademickie Grand Prix Wielkopolski VII turniej kwalifikacyjny (14:00 – weryfikacja, początek gier o 15:00; korty 7,8,9)
  • 19 grudnia Młodzi Mistrzowie Kortu – turniej dla młodzieży w wieku 14-16 lat (13:30 – weryfikacja, 14:00 – początek gier)

STYCZEŃ

  • 9 stycznia VII Akademickie Grand Prix Wielkopolski VIII turniej kwalifikacyjny (14:00 – weryfikacja, początek gier o 15:00; korty 7,8,9)
  • 23 stycznia VII Akademickie Grand Prix Wielkopolski IX turniej kwalifikacyjny (14:00 – weryfikacja, początek gier o 15:00; korty 7,8,9)
  • 24 stycznia ALT OPEN turniej singlowy dla amatorów (początek gier od 11:00)

LUTY

  • 6 lutego VII Akademickie Grand Prix Wielkopolski X turniej kwalifikacyjny (14:00 – weryfikacja, początek gier o 15:00; korty 7,8,9)
  • 7 lutego ALT OPEN turniej singlowy dla amatorów (początek gier od 11:00)
  • 13 lutego VII Akademickie Grand Prix Wielkopolski XI turniej kwalifikacyjny (14:00 – weryfikacja, początek gier o 15:00; korty 7,8,9)
  • 14 lutego Młodzi Mistrzowie Kortu – turniej dla młodzieży w wieku 13-16 lat (13:30 – weryfikacja, 14:00 – początek gier)
  • 20-21 lutego Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria żółta: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 21 lutego Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria pomarańczowa: początek gier o 13:00)
  • 27-28 lutego Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria zielona: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 28 lutego Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria niebieska: początek gier o 10:00)
  • 28 lutego Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria czerwona: początek gier o 13:00)

MARZEC

  • 5 marca VII Akademickie Grand Prix Wielkopolski XII turniej kwalifikacyjny (14:00 – weryfikacja, początek gier o 15:00; korty 7,8,9)
  • 6 marca ALT OPEN turniej singlowy dla amatorów (początek gier od 11:00)
  • 12 marca VII Akademickie Grand Prix Wielkopolski XIII turniej kwalifikacyjny (14:00 – weryfikacja, początek gier o 15:00; korty 7,8,9)
  • 12-13 marca Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria żółta: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 13 marca Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria pomarańczowa: początek gier o 13:00)
  • 19-20 marca Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria zielona: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 20 marca Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria niebieska: początek gier o 10:00)
  • 20 marca Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria czerwona: początek gier o 13:00)

KWIECIEŃ

  • 2 kwietnia VII Akademickie Grand Prix Wielkopolski – turniej finałowy (14:00 – weryfikacja, początek gier o 15:00; korty 7,8,9)
  • 3 kwietnia ALT OPEN turniej singlowy dla amatorów (początek gier od 11:00)
  • 9-10 kwietnia Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria żółta: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 10 kwietnia Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria pomarańczowa: początek gier o 13:00)
  • 16 kwietnia Akademicki turniej mikstowy do rankingu WART (14:00 – weryfikacja, początek gier o 15:00; korty 7,8,9)
  • 23-24 kwietnia Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria zielona: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 24 kwietnia Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria niebieska: początek gier o 10:00)
  • 24 kwietnia Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria czerwona: początek gier o 13:00)
  • 24 kwietnia ALT OPEN turniej finałowy MASTERS (początek gier od 11:00)

MAJ

  • 7-8 maja Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria żółta: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 8 maja Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria pomarańczowa: początek gier o 13:00)
  • 14-15 maja Turniej kwalifikacyjny do letniej ALT (10:00 – początek gier)
  • 14 maja o godz. 16:00 Uroczyste podsumowanie sezonu zimowego ALT
  • 21-22 maja Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria zielona: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 22 maja Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria niebieska: początek gier o 10:00)
  • 22 maja Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria czerwona: początek gier o 13:00)
  • 26-27 maja Mistrzostwa Polski Rzeczoznawców Majątkowych
  • 29 maja Młodzi Mistrzowie Kortu – turniej dla młodzieży w wieku 13-16 lat (13:30 – weryfikacja, 14:00 – początek gier)

CZERWIEC

  • 4-5 czerwca Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria żółta: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 5 czerwca Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria pomarańczowa: początek gier o 13:00)
  • 11-12 czerwca Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria zielona: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 12 czerwca Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria niebieska: początek gier o 10:00)
  • 12 czerwca Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria czerwona: początek gier o 13:00)

WRZESIEŃ

  • 10-11 września Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria żółta: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 11 września Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria pomarańczowa: początek gier o 13:00)
  • 18 września Młodzi Mistrzowie Kortu – turniej dla młodzieży w wieku 13-16 lat (13:30 – weryfikacja, 14:00 – początek gier)
  • 24-25 września Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria zielona: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 25 września Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria niebieska: początek gier o 10:00)
  • 25 września Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria czerwona: początek gier o 13:00)

PAŹDZIERNIK

  • 8-9 października Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria żółta: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 9 października Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria pomarańczowa: początek gier o 13:00)
  • 22-23 października Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria zielona: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 23 października Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria niebieska: początek gier o 10:00)
  • 23 października Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria czerwona: początek gier o 13:00)

LISTOPAD

  • 5-6 listopada Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria żółta: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 6 listopada Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria pomarańczowa: początek gier o 13:00)
  • 19-20 listopada Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria zielona: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 20 listopada Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria niebieska: początek gier o 10:00)
  • 20 listopada Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria czerwona: początek gier o 13:00)

GRUDZIEŃ

  • 3-4 grudnia Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria żółta: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 4 grudnia Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria pomarańczowa: początek gier o 13:00)
  • 11 grudnia Młodzi Mistrzowie Kortu – turniej dla młodzieży w wieku 13-16 lat (13:30 – weryfikacja, 14:00 – początek gier)
  • 17-18 grudnia Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria zielona: początek gier o 15:00 w sobotę)
  • 18 grudnia Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria niebieska: początek gier o 10:00)
  • 18 grudnia Turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria czerwona: początek gier o 13:00)

 

Kalendarz turniejów PTO 2015/2016

 

facebook
Park Tenisowy Olimpia