INTEX CUP – Turniej Tenis 10

INTEX CUP to turnieje Tenis 10 dla dzieci z całej Polski! Rozgrywane są w Parku Tenisowym Olimpia, który za 2018 rok uzyskał tytuł KLUB ROKU TENIS 10 przyznawany przez Polski Związek Tenisowy. Poza dobrą organizacją i rywalizacją fair-play organizatorzy przewidzieli także warsztaty edukacyjne dla Rodziców!


Turniej INTEX CUP jest flagową imprezą Parku Tenisowego Olimpia, skierowaną do najmłodszych tenisistów. Jest to kontynuacja cyklu imprez Tenis 10, rozgrywanych od 8 lat w naszym Klubie, pod nazwą Tosmak Cup i Playme Cup.

Pierwsza edycja turnieju będzie rozgrywana od lutego do grudnia 2019 roku, co 2 miesiące. W ramach cyklu zaplanowano 6 niezależnych turniejów w czterech kategoriach wiekowych:

  • niebieskiej (2013 – 2014)
  • czerwonej (2011- 2012)
  • pomarańczowej (2010)
  • zielonej (2009)

Liczy się przyjazna atmosfera i rywalizacja fair-play! Turnieje będą rozgrywane bez klasyfikacji generalnej a wartościowe nagrody rzeczowe będą wręczane laureatom każdej z imprez! Nagrody i oprawę organizacyjną wsparła firma INTEX – importer zabawek dmuchanych, wydawnictwo ADAMADA oraz znana marka tenisowa – TECNIFIBRE.

Stawiamy na edukację! Na każdym turnieju odbędzie się wykład dla Rodziców z takich dziedzin jak: psychologia sportu, rozwój motoryczny dziecka, optymalne szkolenie młodego zawodnika.

W lutym wystąpi Magdalena Kaczmarek, psycholog sportu i wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, która podzieli się swoją wiedzą na temat: JAK POMÓC DZIECKU RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI PODCZAS RYWALIZACJI.

Poniżej prezentujemy zasady rozgrywek w ramach poszczególnych poziomów. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    INSTRUKCJA ZAPISÓW NA TURNIEJE TENIS 10

Uwaga

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku poprzedzającego dany turniej,

do godz.16.00!

 

 

facebook
Park Tenisowy Olimpia