Urodziny na kortach

Specjalnie dla Państwa dziecka i jego przyjaciół zorganizujemy wyjątkową imprezę urodzinową. Zajęcia prowadzone przez naszą wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i trenerską mają charakter „tenisowej bajki”. Ich podstawowym celem jest zachęcenie dzieci do uprawiania sportu.

PRZEWIDZIANE ATRAKCJE

atrakcje

Urodziny mają charakter zabawowy i są doskonałą formą wprowadzającą dzieci do tenisa
(dzieci nie muszą mieć żadnego doświadczenia na korcie!!!).

urodziny-na-kortach

Urodziny organizujemy w soboty i niedziele. Plan zajęć oraz atrakcje dostosowujemy do Państwa oczekiwań.

Opinie rodziców dzieci uczestniczących w "Urodzinach na korcie"

6-te urodziny naszego syna na korcie były wspaniałą zabawą dla niego i jego przyjaciół. Dzieci świetnie się bawiły. Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu organizatorów i ich zaangażowania. Polecam wszystkim, którzy chcą by ich pociecha miała niezapomniane wrażenia z urodzin.

Joanna i Tomasz Kielan

To bardzo fajna, alternatywna propozycja spędzenia czasu z koleżankami i kolegami. Mój 8-letni syn był tak zachwycony imprezą zorganizowaną na kortach, że po jej zakończeniu oznajmił, iż chciałby uczyć się grać w tenisa. Od tego czasu regularnie uczestniczy w zajęciach.”

Katarzyna Dyczkowska

Ostatnio moja 6 letnia córka miała przyjemność uczestniczyć w urodzinach swojego kolegi, właśnie w Parku Tenisowym. Muszę przyznać, że uroczystość była świetnie zorganizowana, dzieci bawiły się wspaniale, pod okiem profesjonalnych instruktorów, było przyjęcie, tort i szampan, a także ponad dwie godziny rozmaitych konkursów i zabaw zręcznościowych. Dzieci miały też zapewniony ciepły posiłek, który pochłonęły w mgnieniu oka. Trenerzy byli bardzo zaangażowani, dopingowali uczestników, zachęcali. Impreza trwała dwie i pół godziny, a moja córka była naprawdę zachwycona. Myślę, że tego rodzaju imprezę można polecić wszystkim rodzicom, którzy chcą swemu dziecku zorganizować urodziny inne niż wszystkie, niebanalne i przede wszystkim w sportowym, zdrowym stylu.

Anna Kossak

facebook
Park Tenisowy Olimpia