Treningi motoryczne

Każdy młody tenisista, by w pełni wykorzystać swój potencjał na korcie, powinien zadbać o fundament motoryczny. Wychodząc naprzeciw potrzebie rozwoju ogólnego, stworzyliśmy zajęcia, które mają na celu poprawę sprawności fizycznej poprzez różne formy zajęć motorycznych. Udział w poniższych treningach zapewnia kompleksowy rozwój motoryczny  zawodnika:

Trening motoryczny prowadzony jest przez specjalistę przygotowania fizycznego Witka Zielazka. Głównym celem zajęć jest profilaktyka urazów, przywrócenie prawidłowych wzorców ruchowych oraz rozwój cech motorycznych niezbędnych każdemu młodemu zawodnikowi.

Wiek dzieci: 9 – 15 lat

Terminy zajęć: wtorki godz. 16.00- 17.00 i 17:00-18:00
czwartki godz.: godz. 16.00- 17.00 i 17:00-18:00

Cena zajęć: 150 zł opłata miesięczna (1-2 treningi w tygodniu) zawodnik PTO,  50 zł/1h zajęć dla zawodnika spoza Klubu

Miejsce: nowoczesne Centrum Ruchu i Terapii BODY WORK (Poznań, ul. Kajki 14) – miejsce stworzone, by w sposób kompleksowy podejść do zdrowia – poprzez ruch, nowoczesną fizjoterapię i właściwie dobraną dietę.

Trening motoryczny ukierunkowany

.

Trening motoryczny ukierunkowany prowadzony jest przez trenera Jarosława Wołąsewicza. Zajęcia mają na celu kształtowanie specjalnego poruszania się po korcie, właściwej pracy nóg zawodnika oraz cech motorycznych niezbędnych każdemu tenisiście na czele z koordynacją w tym: szybkość reakcji i równowaga.

Wiek dzieci: 9 – 15 lat

Terminy zajęć: ustalane indywidualnie

Cena zajęć: 100 zł/1h zawodnik PTO, 130 zł/1h zawodnik spoza Klubu

Miejsce: Park Tenisowy Olimpia

Park Tenisowy Olimpia.

UWAGA! NOWOŚĆ! 

Od stycznia 2018 do naszej oferty motorycznej dołączamy zajęcia dla najmłodszych tenisistów! Prowadzić je będą trenerzy specjalizujący się w pracy z najmłodszymi dziećmi – Karolina Bulwan i Rafał Soiński. 

Wiek dzieci: 5 – 9 lat

Terminy zajęć: piątki godz. 19.00 – 20.00

Cena zajęć: 120 zł  karnet na 4 wejścia, 35 zł – 1 wejście

Miejsce: Park Tenisowy Olimpia

facebook
Park Tenisowy Olimpia