Regulamin obiektu

 1. Do gry na kortach Parku Tenisowego Olimpia uprawnione są osoby fizyczne po wcześniejszym uregulowaniu opłat zgodnie z aktualnym cennikiem.
 2. Ściana tenisowa dostępna jest nieodpłatnie.
 3. Wszystkie osoby korzystające z obiektu prosimy każdorazowo przed wejściem na kort o zgłoszenie się w Recepcji klubu.
 4. Korzystających z kortu obowiązuje strój tenisowy oraz obuwie z podeszwą przystosowaną do gry na kortach ziemnych.
 5. W przypadku opadów deszczu decyzję o dopuszczeniu kortu do gry podejmuje każdorazowo obsługa kortów.
 6. Korzystający z kortów tenisowych nie powinien swoim zachowaniem zakłócać spokoju i utrudniać gry innym użytkownikom.
 7. Uprzejmie prosimy wszystkich grających o uporządkowanie nawierzchni kortu w ramach wynajętego czasu gry.
 8. Z oferty Parku Tenisowego Olimpia mogą korzystać osoby bez przeciwwskazań zdrowotnych. Klub nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje i urazy powstałe w wyniku gry, jak również nie przestrzegania zasad bezpieczeństwa
 9. O wszystkich zauważonych przez Użytkownika usterkach wyposażenia, wadliwym działaniu oświetlenia lub ogrzewania oraz powstałych w czasie gry uszkodzeniach linii oraz nawierzchni kortu prosimy poinformować Recepcję klubu lub pracownika obsługi kortów.
 10. Za rzeczy zgubione lub pozostawione na terenie obiektu Klub nie odpowiada. Wszystkie przedmioty znalezione przez obsługę kortów na terenie obiektu będą przechowywane w budynku Recepcji kortów.
 11. Klub zastrzega sobie prawo do odwołania rezerwacji z powodu rozgrywanych turniejów, organizacji imprez tenisowych oraz konserwacji obiektu, o czym poinformuje z jednotygodniowym wyprzedzeniem, poprzez umieszczenie informacji na klubowej tablicy ogłoszeń i stronie internetowej (www.parktenisowy.pl).
 12. W przypadku utraty wykupionych godzin gry w ramach abonamentu z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych lub awarii technicznych Wynajmującemu przysługuje prawo odrobienia utraconych godzin w dogodnych dla niego terminach po wcześniejszym ich uzgodnieniu z Recepcją klubu.
 13. Psy mogą być wprowadzane na teren obiektu jedynie na smyczy, a za ewentualne szkody spowodowane przez psa pełną odpowiedzialność ponosi jego właściciel.

Życzymy Państwu wspaniałych sportowych emocji!

Zarząd Parku Tenisowego Olimpia

facebook
Park Tenisowy Olimpia