Biuro

Ewelina Sterczewska

manager klubu

Z Parkiem Tenisowym Olimpia związana od samego początku istnienia Klubu. Kiedy w 2010 r. Ewelina dołączyła, do niewielkiego wówczas grona trenerskiego, nie sądziła że 3 lata później obejmie stanowisko managera Klubu. Pracowitość, zaangażowanie i dobra organizacja pozwalają jej sprawnie łączyć obowiązki managera i trenera. Pomimo, że tych pierwszych jest zdecydowanie więcej to energię do pracy czerpie z uśmiechów dzieci, z którymi uwielbia pracować i dla których chce stworzyć miejsce optymalnego rozwoju.

Wiedzę z zakresu zarządzania zdobywała w Harvard Business Review (program Management) oraz na licznych szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego. Pasja do sportu sprawiła, że jest również absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego (kierunku wychowanie fizyczne) i posiada uprawnienia instruktorskie aż pięciu dyscyplin sportu.

Ambicja Eweliny przekłada się na rozwój klubu, który z roku na rok staje się coraz silniejszym ośrodkiem tenisowym na mapie Polski. Do każdego z wyznaczonych zadań podchodzi ze stuprocentowym zaangażowaniem a w realizację podjętych działań wkłada całe swoje serce. Ewelina od najmłodszych lat związana jest ze sportem, być może dlatego stale podnosi poprzeczkę: sobie i całemu zespołowi PTO.

Marta Jankowska

PR manager klubu

Marta przygodę z tenisem rozpoczęła w wieku 9 lat. Jest wychowanką szczecińskich klubów tenisowych, które reprezentowała w turniejach PZT począwszy od skrzata do juniora. Od 2006 roku z sukcesami uczestniczy w rozgrywkach studenckich, zdobywając m.in. indywidualne i drużynowe Akademickie Mistrzostwo Wielkopolski oraz drużynowo złote medale w akademickich mistrzostwach na szczeblu krajowym. Obecnie dzieli się tenisowym doświadczeniem z dorosłymi graczami chcącymi poprawić swoje umiejętności techniczne i taktyczne.

Od 2014 roku Marta pełni rolę PR Managera Parku Tenisowego Olimpia i stara się dbać o dobry wizerunek klubu, realizując liczne promocyjne przedsięwzięcia. W szczególności jest odpowiedzialna za organizację Challengera ATP, będącego wizytówką PTO. Marta troszczy się również o naszych ligowców, jako osoba odpowiedzialna z ramienia PTO za organizację największej Amatorskiej Ligi Tenisowej w Polsce. Jest także koordynatorką turniejów rozgrywanych w naszym klubie. Wielką wagę przywiązuje do sprawnej organizacji i każdy kto choć raz uczestniczył w turniejach amatorskich z cyklu ALT OPEN mógł się o tym przekonać.

Marta jest absolwentką Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ale jej ciągła chęć zdobywania wiedzy sprawia, że kontynuuje swoją edukację podczas studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania UEP. Marketingowe horyzonty poszerza uczestnicząc w konferencjach i warsztatach, a w wolnych chwilach – dla przyjemności – uczy się hiszpańskiego.

Ewelina Drzewiecka

asystent managera

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza na wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa a obecnie studentka studiów podyplomowych na AWF na kierunku Zarządzanie i Organizacja Sportem.

Pracę w Parku Tenisowym Olimpia rozpoczęła podczas Challengera Poznań Open 2015, kiedy to wzmocniła team turniejowy jako wolontariusz. Zaangażowanie i pozytywna energia Eweliny przyczyniły się do chęci podjęcia z nią dalszej współpracy w ramach całorocznego funkcjonowania klubu.

Obecnie Ewelina wspiera działanie PTO a dzięki swojej charyzmie i przebojowości często powierzanie są jej „misje specjalne”. Pokonuje je z uśmiechem na twarzy i czerpie z nich dalszy zapał do pracy.
Tenis w życiu Eweliny był obecny od zawsze, a przyczynił się do tego grający zawodniczo brat, któremu nieustannie kibicuje.

Marta Labijak

recepcjonistka

Marta jest obecnie naszą najmłodszą recepcjonistką, pracuje w teamie Parku Tenisowego Olimpia od sierpnia 2017 roku. Na co dzień studiuje dziennie na Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza a poza Uczelnią, chętnie angażuje się w życie naszego Klubu, dba o Klientów i stara się utrzymywać przyjazną atmosferę w  recepcji.

Tenis jest jednym z licznych zainteresowań Marty. Przyjemność sprawia jej nie tylko oglądanie pojedynków największych tenisowych talentów, ale sama też chętnie chwyta rakietę i próbuje podszkolić swoje tenisowe umiejętności. Wolny czas Marta spędza najchętniej przy dobrym filmie i książce, albo w gronie przyjaciół.

 

trenerzy
facebook
Park Tenisowy Olimpia