Kalendarz turniejów 2019

RAMOWY KALENDARZ TURNIEJÓW  W PARKU TENISOWYM OLIMPIA  WRZESIEŃ – GRUDZIEŃ 2019                   

WRZESIEŃ

  • 1 września – INTEX CUP – turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria zielona: weryfikacja: 10:00-10:30, początek gier o 11:00)
  • 1 września – INTEX CUP- turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria czerwona: weryfikacja 11:30-12:00, początek gier o 12:00)
  • 6 września – Nocny turniej deblowy mężczyzn (początek gier o godz. 19:30)
  • 8 września – ALT OPEN by Tecnifibre – turniej singlowy dla mężczyzn (początek gier o godz. 11:00)
  • 13-15 września – Finały Drużynowych Mistrzostw Polski do lat 12
  • 15 września – PARKUŚ turniej klubowy do lat 10 (weryfikacja 9:30-10:00, początek gier o 10:00)
  • 22 września – TECNIFIBRE YOUNG CUP – amatorski turniej dla młodzieży (kategoria 11-13 lat: weryfikacja 9:30-10:00, początek gier o 10:30; kategoria 14-17 lat: weryfikacja 12:30-13:00, początek gier o 13:30)
  • 27 września – Nocny turniej mikstowy (początek gier o godz. 19:30)
  • 29 września – ALT OPEN by Tecnifibre – turniej singlowy dla mężczyzn (początek gier o godz. 11:00)

 

PAŹDZIERNIK

  • 12 października – INTEX CUP – turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria niebieska: weryfikacja 14:30-15:00, początek gier o 15:00)
  • 12 października – INTEX CUP – turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria pomarańczowa: weryfikacja 13:30-14:00, początek gier o 14:30)
  • 13 października – INTEX CUP – turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria zielona: weryfikacja: 10:00-10:30, początek gier o 11:00)
  • 13 października – INTEX CUP- turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria czerwona: weryfikacja 11:30-12:00, początek gier o 12:00)
  • 20 października – turniej kwalifikacyjny dla mężczyzn do zimowej edycji Amatorskiej Ligi Tenisowej (początek gier o godz. 11:00)
  • 27 października – PRINCE WOMEN CUP – turniej singlowy dla kobiet (początek gier o 12:00)

 

LISTOPAD

  • 10 listopada – PARKUŚ turniej klubowy do lat 10 (weryfikacja 9:30-10:00, początek gier o 10:00)
  • 17 listopada – ALT OPEN by Tecnifibre – turniej singlowy dla mężczyzn (początek gier o godz. 11:00)
  • 24 listopada – PRINCE WOMEN CUP – turniej singlowy dla kobiet (początek gier o 12:00)

 

GRUDZIEŃ

  • 1 grudnia – TECNIFIBRE YOUNG CUP – amatorski turniej dla młodzieży (kategoria 11-13 lat: weryfikacja 9:30-10:00, początek gier o 10:30; kategoria 14-17 lat: weryfikacja 12:30-13:00, początek gier o 13:30)
  • 8 grudnia – ALT OPEN by Tecnifibre – turniej singlowy dla mężczyzn (początek gier o godz. 11:00)
  • 14 grudnia – INTEX CUP – turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria niebieska: weryfikacja 14:30-15:00, początek gier o 15:00)
  • 14 grudnia – INTEX CUP – turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria pomarańczowa: weryfikacja 13:30-14:00, początek gier o 14:30)
  • 15 grudnia – INTEX CUP – turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria zielona: weryfikacja: 10:00-10:30, początek gier o 11:00)
  • 15 grudnia – INTEX CUP- turniej dziecięcy w kategorii Tenis 10 (kategoria czerwona: weryfikacja 11:30-12:00, początek gier o 12:00)
facebook
Park Tenisowy Olimpia