ALT OPEN

Cykl turniejów tenisowych dla amatorów ALT OPEN

Turniej ALT OPEN ma formułę otwartą i jest szansą konfrontacji z zawodnikami największej w Polsce Amatorskiej Ligi Tenisowej oraz graczami trenującymi na innych obiektach tenisowych w Wielkopolsce. W imprezie mogą uczestniczyć również byli zawodnicy z minimum 7-letnią karencją, jednak nigdy nie grający w rozgrywkach tenisowych na poziomie seniora.

W ramach letniego cyklu ALT OPEN zaplanowano pięć imprez singlowych zakończonych turniejem masters rozgrywanych w niedziele od godz. 11:00 w dniach: 31 maja, 5 lipca, 26 lipca, 30 sierpnia, 13 września, 4 października (masters). Za udział w każdym turnieju zawodnicy otrzymują punkty do klasyfikacji generalnej, której kolejność będzie decydować o rozstawieniu w następnych imprezach.

Wpisowe za udział w turnieju singlowym w sezonie letnim wynosi 70 zł i gwarantuje rozegranie co najmniej dwóch meczów. Dla wszystkich uczestników turnieju zapewniany jest ciepły posiłek, owoce oraz słodki poczęstunek. Najlepsi zawodnicy w danej imprezie otrzymają pamiątkowe dyplomy i praktyczne upominki przygotowane przez PTO. Dla czołowych uczestników w całym cyklu przewidziano puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in. firmy Babolat. Patronat medialny nad turniejami ALT OPEN objął Nasz Głos Poznański.

 

 

Zgłoszenia do udziału w turnieju należy kierować do Recepcji Parku Tenisowego Olimpia (telefonicznie: 603 283 336 lub 61 84 55 417, mailowo:  biuro@parktenisowy.pl) do godz. 19.00 w piątek poprzedzający dany turniej. W celu zapewnienia sprawnej organizacji turnieju, prosimy opłatę wpisową (będącą potwierdzeniem uczestnictwa) przekazać wraz ze zgłoszeniem do Recepcji Parku Tenisowego Olimpia lub na konto bankowe nr 62 1090 1463 0000 0001 1517 4872 z dopiskiem „turniej ALT OPEN”.

O wynikach losowania turnieju wraz z terminem pierwszych gier zawodnicy zostają poinformowani mailowo. Za organizację turniejów ALT OPEN jest odpowiedzialna Marta Jankowska.

Więcej informacji

facebook
Park Tenisowy Olimpia